NDs komiteer

 

TEKNISK KOMITE FOR TRENERE OG DOMMERE

E-post til hele komiteen: td@dansing.no

Navn Stilling E-post/Mobil
Erling Langset Leder erling@langset-dans.no
Michelle Lindøe-Enger Nestleder michellelindoe@gmail.com
Nancy Gogstad Medlem anders.gogstad@blockwatne.no
Heidi Jappèe Medlem jappee@online.no
Huyen Hynh Medlem huyenwastaken@icloud.com 
Stine Gjørtz Medlem sgjortz@gmail.com 
Beate Hofstad Medlem beate.hofstad@gmail.com 
Aina Nygård Medlem aina@dedicare.no
Jo Inge Norum Medlem jino@online.no
Anita Langset PD anita@langset-dans.no
Anders Gogstad Hovedstyrets rep. anders.gogstad@blockwatne.no

 

TEKNISK KOMITE SPORTSDRILL

E-post til hele komiteen: sportsdrill@dansing.no

Navn Stilling E-post/Mobil
Monica Molvær Leder monica.molvaer@gmail.com
Lisa Mari Sæther Medlem lisam31@gmail.com
Lisa Victoria Burrel Medlem lisavictoriab@gmail.com
Stine Gjørtz Medlem sgjortz@gmail.com
Linda Aas Molnes Medlem lindaas570@hotmail.com
Ingrid G. Kleiven Medlem ingrid.kleiven@gmail.com

 

TEKNISK KOMITE URBANE STILER

E-post til hele komiteen: urban@dansing.no

Navn Stilling Klubb E-post
Dagny S. Hansen Leder Oslo Hip Hop Klubb badaknu@hotmail.com
Kate Abelsen Nestleder Oslo Hip Hop Klubb kateabelsen@gmail.com
Jan-Åge Olsen Bye Styremedlem Lesja og Dovre Danseklubb  janage@hotmail.no
Alexander Ingvoldstad Styremedlem Sarpsborg Danseklubb Evolution  p-alex-2@hotmail.com
Maria Chanett Berger Ungdomsrep. Dans Med Oss mariachanett@gmail.com
Mia Børresen Nerødegård Vara Ungdomsrep. DK Studio 1 miabn@online.no
Bjørn Erik Gamborg Nilsen 1. Varamedlem Palasset Danseklubb post@gamborgbygg.no
Anna Dorte Furu 2. Varamedlem NTNUI Dans annadfuru@live.no
Jorunn Standal Dyrkorn 3. Varamedlem Sula Danseklubb dyrkorn46@gmail.com

 

BREDDEKOMITE

E-post til hele komiteen: bredde@dansing.no

Navn Stilling E-post/Mobil
 Thomas Sterud Borgersen  Leder thomassterudborgersen@gmail.com
 Ida Cecilia Juhasz Nestleder ida.cecilia@live.no
 Marie Mack Medlem marie@studiostepup.com
 Nancy Gogstad Medlem anders.gogstad@blockwatne.no
 Lisa Victoria Burrell Medlem lisavictoriab@gmail.com
 Mai Mentzoni Medlem maizan_dansejenta@hotmail.com
Tanja Lunddal Kleiven Medlem tanjakleiven@gmail.com